Bando, začíná nám sezóna naší účasti na pořádných rockových a metalových akcích! Proto se může stát, že vyřízení objednávky nám bude trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvu ve stánku třeba na jednom z oblíbených rockový festivalů! 🤘🎸

Ledvinka Radia Čas | Limitovaná edice I KattyPop

Unikátní a limitovaná edice ledvinek Radia Čas. Všechny ledvinky jsou ručně šité a mají v sobě část historie Radia Čas. Ledvinky jsou totiž vyrobeny ze starých propagačních bannerů našeho rádia. Ledvinky pro nás šije úspěšná švadlenka z Olomouce KattyPop. Každá ledvinka je jedinečná! Limitovaná edice.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 148
749 Kč
Ledvinka Radia Čas | Limitovaná edice I KattyPop

Stylová ledvinka se skrytou kapsou na suchý zip a hlavní kapsou s kvalitním zipem. Ledvinka je vyrobena ze starých reklamních bannerů Radia Čas. Každý kus je unikátní. Ruční výroba by KattyPop. Ruční výroba. Nastavitelný popruh s odolnou přezkou.

KattyPop

Již v dětství jsem se oběma babičkám koukala pod ruce, když šily. Líbila se mi ta volnost a kreativita, že vše, co si vymyslím, můžu ušít.

Poprvé jsem k šicímu stroji zasedla roku 2013. Hned druhým výrobkem byl batoh. Kamarádům, se kterými jsem v tu dobu bydlela, se tak líbil, že jsem jich rovnou ušila několik.

Jak čas plynul, vracela jsem se za šicí stroj častěji a častěji se zájmem se učit a vyřizovat i mé první zakázky. V té době jich nebylo moc, ale i ty jsem brala jako úspěch.

Teď je rok 2020 já už 2 roky šiji batohy a ledvinky na zakázku, vymýšlím nové designy, utvrzuji se v materiálech, které jsou mi blízké jako je nepromokavá tkanina, a zároveň objevuji upcyklované materiály jako je třeba banner. Snažím se o jednoduché, ale zároveň plně funkční a praktické produkty, které vyčnívají svou barevností.

BATOH JAKO UMĚLECKÉ DÍLO. V zákazníkovi se snažím probudit návrháře, který si barevnost batohu určí sám, a tak vznikne vizuál, se kterým by měl být zákazník 100% spokojený..