Bando, začíná nám sezóna naší účasti na pořádných rockových a metalových akcích! Proto se může stát, že vyřízení objednávky nám bude trvat o něco déle. Děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvu ve stánku třeba na jednom z oblíbených rockový festivalů! 🤘🎸

Metal Heroes: The Fate of Rock

Metal Heroes – and the Fate of Rock je gamebook plný trapnosti, klišé, slavných rockerů a vůbec všeho, co metalová scéna nabízí. Se spisovností si nikdo hlavu neláme, zato o humor není nouze. Na své si přijde každý fanoušek tvrdší hudby, který nehledá jen další klasický fantasy gamebook.
 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 251
699 Kč –30 % 489 Kč
Metal Heroes: The Fate of Rock
kno
699 Kč –30 %
Metal Heroes: The Fate of Rock
Swen Harder
 
Tvoje jméno je Taylor a láska k metalu je to jediný, co tvýmu životu dává aspoň náznak smyslu. Všechno se ale změní, když si tě za svýho potenciálního nástupce vybere rockovej bůh, kterej už má všeho dost. Vzhledem k okolnostem ti nezbejvá než se výzvě postavit čelem a pomoct jedný marný garážový kapele k hvězdný kariéře. Pokud se ti při tom podaří zachránit svět, tím líp.
 
Testosteronem zmítané metaláky pomáhají usměrňovat mimo jiné Jill Janus, která se proslavila v americké skupině Huntress, nebo frontmanka nizozemské symphonicmetalové kapely Delain Charlotte Wessels. Kéž ti jejich hlasy pomůžou na tvé cestě!
 
Autor: Swen Harder
Žánr: gamebook
Překlad: Michal Smrkovský
Vazba: vázaná
Formát: 135 x 205 mm
Počet stran: 784
Rok: 2024
ISBN: 978-80-88501-02-2